WOŚP – 29 Finał – 2021

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już po raz 29. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki brzmi : „Finał z głową”. Tym razem planowany jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Termin 29 Finału WOŚP został zmieniony ze względu na obostrzenia związane z pandemią. Nowy termin to ostatnia niedziela stycznia – 31.01.2021 r.

Ze względu na sytuację epidemiczną działania związane z organizacją Finału również uległy zmianom. Nie będzie „tradycyjnego” koncertu finałowego z licytacjami, loterią fantową, występami artystycznymi oraz kawiarenką. Odbył się nabór wolontariuszy i planowana jest kwesta uliczna  w dniu  31 stycznia 2021 r., jednak czy dojdzie ona do skutku? To okaże się bliżej dnia finału. W kilku miejscach naszej gminy pojawiły się już Sztabowe Puszki Stacjonarne, do których można wrzucać pieniądze. Jeżeli pojawią się darczyńcy będziemy organizować również aukcje on-line za pośrednictwem Allegro.

Wszystkich zachęcamy, w miarę możliwości, do udziału w zbiórce, poprzez przekazywanie fantów, udziału w licytacjach, udostępnianiu informacji o wydarzeniu. Pamiętajmy również o kwestujących wolontariuszach…

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to chyba najbardziej pozytywna akcja organizowana w Polsce. Radosna, kolorowa i przede wszystkim stworzona po to, by pomagać. Któż z nas będąc w szpitalu, samemu czy z dzieckiem nie korzystał ze sprzętu zakupionego właśnie przez WOŚP…?  Wszyscy, którzy wspierają akcję dokładają swoje małe cegiełki, TY TEŻ.

Pamiętajmy o tym 31 stycznia 2021 roku. Pokażmy po raz kolejny, że w jest w nas miłość, dobroć i chęć niesienia pomocy. Razem możemy wszystko!

Szczegóły na stronie www.gbidk-karczmiska.pl

 

                                                                                     Sztab 4292
GBiDK w Karczmiskach