Gminna Biblioteka w Karczmiskach w akcji Kinder Mleczna Kanapka

Informujemy, że Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Karczmiskach została zgłoszona do akcji Kinder Mleczna Kanapka „PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE”.

Zachęcamy do oddawania głosów na naszą instytucję. Głosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę akcji albo bezpośrednio skorzystać z poniższego linku https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie , następnie w wyszukiwarce (wpisując np. nazwę miejscowości) wybrać z listy NASZĄ Bibliotekę (Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Karczmiskach) i ZAGŁOSOWAĆ. Przy pierwszym głosowaniu wymagana jest Rejestracja, która jest bardzo prosta i szybka. Głosowanie trwa niecałe 3 minuty a korzyści ogromne.

Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania. Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019. Możesz oddać jeden głos dziennie.