III Mikołajkowy turniej piłki halowej

W dniu 10 grudnia 2017r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Karczmiskach odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. Uczestniczyło w nim 5 drużyn z gminy Karczmiska oraz gmin ościennych. Mecze rozgrywane były systemem ”każdy z każdym”.

            Po zaciętej i stojącej na dosyć wysokim poziomie rywalizacji, na najwyższym stopniu podium wylądowała ekipa z Karczmisk. Zwycięzcy wystąpili w składzie: Łukasz Witek, Piotr Ciesielski, Michał Żak, Konrad Wojtalik, Mateusz Walczyk, Dawid Goleń, Rafał Kramek i Mateusz Majewski. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Wilkowa, zaś trzecie zespół z Kowali. Oprócz pucharów i dyplomów dla najlepszych zespołów, pamiątkowymi

statuetkami obdarowano najlepszego zawodnika turnieju, którym został Mateusz Giza z drużyny z Wilkowa, króla strzelców Piotra Ciesielskiego i najlepszego bramkarza Łukasza Witka, obaj z drużyny zwycięzców.

          Patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Karczmiska Pan Janusz Goliszek, całość przygotowali oraz rozgrywki przeprowadzili członkowie UKS Karczmiska.